Hakkımızda

Hakkımızda

Kuruluşu 2002 yılına dayanan, Türk tıbbi cihaz ve malzeme sektöründe ‘Dolfin’ kendi markamız ile başlayan Dolfin Sağlık Ürünleri dürüst, müşteri memnuniyetini benimseyen anlayışıyla, ülke genelindeki organizasyonunu kısa sürede tamamlayarak sektördeki Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Firmamız ambulans ve acil ilk yardım ürünleri, hastane demirbaşları, arma kurtarma, hastane tıbbi cihaz ve sarf malzemeleri ile piyasada,  Sağlık Sektöründe (Üniversite Hastaneleri, Askeri hastaneler, Belediyeler, Özel Hastaneler, Aile Hekimlikleri, İl sağlık müdürlükleri), Eğitim de (Devlet ve Vakıf Üniversiteleri, Özel Üniversiteler ve Sağlık Meslek Liseleri) ve Özel sektörlerin yanı sıra Bireysel Müşterilerine  Hizmet vermektedir.

Kaliteden ödün vermeden yenilikçi tasarımlar, Ergonomik Dizaynlar,  Kullanıcı odaklı ürün geliştirme ve en önemlisi Satış ve Satış sonrası Hizmet kalitemiz aynı zamanda ürün taleplerine stoktan ve derhal teslim etme anlayışımız bizi diğer rakiplerimizden ayrı tutmaktadır.

Müşterilerimize üstün teknoloji ile yüksek marka kalitesi sunduk. Markamızın değerini Türkiye sınırları içerisinde en üst düzeye taşıdık. Dolfin Sağlık Ürünler’ nin ulaştığı başarının arkasında,  yenilikçi ve teknolojiye ayak uyduran bir ekibimiz mevcuttur. Aynı zamanda müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır.

DOLFİN SAĞLIK ÜRÜNLERİ VE TİCARET
TOLGA ORUÇOĞLU

22

Yılların Deneyimi

390

Tıbbi Uzmanlıklar

559

Modern Ofisler

6930

Mutlu Hastalar

English EN Turkish TR